Yenimahalle’deki Havuza Yoğun İlgi

Başkentin kavurucu sıcaklarından bunalan vatandaşlar soluğu, Yenimahalle Belediyesi’nin 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan olimpik yüzme havuzlarında alıyor.
havuz

Başkentin kavurucu sıcaklarından bunalan vatandaşlar soluğu, Yenimahalle Belediyesi’nin 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan olimpik yüzme havuzlarında alıyor. Kamu izinlerinin iptaliyle tatile gidemeyen Ankaralılar, Yenimahalle havuzlarında serinlerken, güneşlenme teraslarında bronzlaşıyor.
Yenimahalle Belediyesi’nin Bülent Ecevit Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri, Turgut Özakman Yüzme havuzu ve Sosyal Tesisleri ve Hacı Sabancı Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri olmak üzere 3 ayrı bölgede hizmet veren havuzları vatandaşların akınına uğruyor.
Toplam 5 bin üyenin kullandığı havuzlarda, özel yüzme dersleri de verilirken tüm vatandaşlar havuzlardan günübirlik de yararlanabiliyor.
5 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren tesislerde yarı olimpik ebatta, yaz-kış yüzmenin mümkün olduğu kapalı yüzme havuzunun yanı sıra kafeterya ve vitamin bar, bronzlaşmak isteyenler için güneşlenme terası, soyunma odaları ve duş kabinleri ile zayıflayıp, formunu korumak arzusundakilere yönelik fitness egzersiz salonunu da bulunuyor. Dileyenler günün stresini atmak ve toksinlerden arınmak için saunadan da yararlanabiliyor. Ayrıca; olası tehlikelere karşı cankurtaran hizmetinin de verildiği tesiste ayrıca bir de doktor odası yer alıyor.

 

Katagori
Ankara MagazinMANŞET